Dále doporučujeme, cestování, zábava i hry

Vážený návštěvníku, připravili jsme pro Vás řadu zajímavých odkazů na různé informační a zábavní webové stránky.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?

Kameňáky, fórky, vtipné texty, anekdoty, vtípky, fóry

Chcete se uvolnit? Kameňáky, fórky, vtipné texty, anekdoty, vtípky, fóry. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Vtípky o blondýnkách, O Windows, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Chucku Norrisovi, O škole, O Slovácích, Vtipy o cikánech, Vtipy o policajtech, O zvířátkách, Vtipy o Bohu, O mužích, Vtipy o doktorech, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipné hádanky, Frky, vtipy, vtípky, O gayích a homosexuálech, O ekonomech, Frky o tchýních, Frky ze života, O Němcích, O ženách apod.

Státní prapory všech států

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory všech států. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: země Afriky, ostrůvky Oceánie, země jižní Asie, země Severní Ameriky, státy jižní Ameriky, státy Blízkého východu, Antarktidy, evropské země a státy, země východní Asie, země střední Asie apod.

World wide web, internet, cestování, zábava i hry

Tapety na plochu PC - pozadí na PC

Máme pro Vás tip! Zkuste Tapety na plochu PC. vhodné pro monitor, mobil, ultrabook, phablet, smartphone, PC, notebook, mobilní telefon, tablet, obrazovka počítače, displej a pro operační systémy Microsoft Windows 8, Linux Xubuntu, SUSE Linux, FreeBSD, Windows Server 2012, Microsoft Windows Vista, Windows 10 Mobile, Windows NT, Windows XP, macOS, Windows 10. Full HD tapety ke stažení z kategorií 3D a Abstraktní, jídlo a nápoje, vojenské Army tapety a zbraně, příroda, krajina, noční města, wallpapery, zvířata, budovy a stavby, dopravní prostředky, sportovní pozadí, květiny, kytky, rostliny, hudební tapety, hry a herní wallpapery, psi a štěňátka, letadla, motorky, motocykly, adventní a vánoční tapety, vesmír, planety, galaxie, moře, oceány, pláže. Dostupné rozměry 375x812, 1200x1920, 1920x1280, 360x760, 1280x854, 1152x1920, 1600x2560, 1280x768, 412x846, 375x667, 750x1334, 1920x1080 Full HD, 1680x1050, 800x1280, širokoúhlé 1366x768, 2048x1536 atd.

Poznáte vlajky český měst a obcí? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá ostravská vlajka, pardubická vlajka nebo vlajka Liberce?

Vtípky, ftipy, fórky, černý humor, vtipné texty, anekdoty

Potřebujete se uvolnit? Vtípky, ftipy, fórky, černý humor, vtipné texty, anekdoty. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou rozdělené kategorií: Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o policajtech, Vtipné hádanky, O ekonomech, O Chucku Norrisovi, O škole, O důchodcích, O mužích, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o Bohu, O zvířátkách, O Němcích, Vtípky o blondýnkách, Frky ze života, O Windows, Frky o tchýních, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O manželství, O gayích a homosexuálech, Vtipy o doktorech, O ženách apod.

Klíčová slova: Tapety na PC, Přehled zkratek a akronymů, Databáze osobností Kdo je to?, humor, Biografie Julia Roberts, Přehled přípon a koncovek souborů, A, V, Přání k jmeninám, F, Dopravní značení, Online hry zdarma, Stručný encyklopedický slovník

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení používané v naší vlasti? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií informativní jiné dopravní značení, dopravní zařízení, vodorovné značení, značky upravující přednost, informativní provozní značení, zákazové dopravní značení, příkazové dopravní značky, informativní směrové dopravní značky, dodatkové tabulky, neoficiální zábavné značky, zahraniční značky apod.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.

Náš tip, cestování, zábava i hry

Máte špatnou náladu? Pokud ano, navštivte stránku s vtipy. Klasické vtipy o Somálcích nebo vtipy o Chucku Norrisovi vám náladu určitě zlepší.

Den matek určitě všichni znáte, ale víte, že se po světě běžně slaví i Den otců? Není to žádná recese ani novodobý výmysl, slaví se již přes sto let.

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.

Keywords:odkazy, Superhry a hry online zdarma, Seznam souborových přípon, Federace USA, Sexy Amanda Bynes, Online web Hry zdarma bez registrace, zajímavosti, volný čas, Levné letenky, Vánoční web, Dopravní značení, Obrázky a kliparty zdarma

Aforismy, moudra, výroky, úsloví, rčení, hlášky, myšlenky

Slavné citáty, Aforismy, moudra, výroky, úsloví, rčení, hlášky, myšlenky, přehledně rozdělené do kategorií: citáty o dobru, citáty o zdraví, citáty o bohu, moudra o dětech, přísloví o naději, citáty o přátelství, citáty o štěstí, citáty o bohatství, citáty o životě, citáty o zlu, citáty o svobodě, citáty o lásce, citáty o manželství, citáty o lži, citáty o rozumu, citáty o kráse, citáty o ženách, citáty o člověku, citáty o penězích, hlášky o alkoholu od různých známých osobností.

Moudra, moudrosti, rčení, bonmoty, přísloví, hlášky, výroky

Slavné citáty, Moudra, moudrosti, rčení, bonmoty, přísloví, hlášky, výroky, . V této rozsáhlé kolekci naleznete citáty o lži, citáty o kráse, citáty o smutku, citáty o člověku, citáty o bohu, citáty o bohatství, citáty o přátelství, citáty o neštěstí, přísloví o naději, citáty o rozumu, citáty o štěstí, citáty o ženách, citáty o manželství, citáty o nenávisti, citáty o odvaze, moudra o dětech, citáty o životě, citáty o lásce, citáty o penězích, citáty o zdraví od různých známých osobností.

Životopisy slavných osobností - online životopisy, biografie slavných osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Potom navštivte Životopisy slavných osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií světoví i domácí politici, křesťané a svatí, podnikatelé a obchodníci, novináři a žurnalisté, zpěváci a zpěvačky, režiséři a scénáristé, spisovatelé a spisovatelky, sportovci a sportovkyně, významné osobnosti, umělci a umělkyně, vojáci, generálové, válečníci atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Angličané, Olympijští vítězové, Ministři, Československo, Rock ‚n‘ Roll, Vražedkyně, Charta 77, Avangard Omsk, Masový vrah, Upálen, Malíř, Válka, Továrník, Starověký Egypt, Ministr, Prezident USA, Historik, Teolog, Hokej, Stoletá válka, Country, Žhavé výstřely, Vůdce, Státník, Politik, Druhá světová válka, Miliardář, Herečka, Zpěvák, Scénárista, Obchodník, Němci, Prezident, Američané, Trest smrti, Zpěvačky apod.

Internet, síť, cestování, zábava i hry

Dále také spolupracujeme s Lexikonem, slovníkem pojmů Co je to?, který obsahuje přes 8000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, kultury, ekonomie, literatury, školství atd.

Flash Online hry, zábavná videa a "blbůstky" pro chvíle pohody zadarmo.

Vánoční web - vánoční magazín

Budou brzy Vánoce? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Potom navštivte Vánoční web. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako adventní všehochuť, vánoční koledy, vánoční filmy, vánoční všehochuť, vánoční dekorace, vánoční přání, vánoční stromeček, materiály ke stažení, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční zábava, vánoční dárky atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Kuba, Lego, Korálky, Vánoční tapety, Křesťanství, Adventní věnec, Slámový adventní věnec, Vinná klobása, Staroměstské náměstí, Perníčky, Štóla, Špalda, Rostliny, Přáníčko, Osvětlení do oken, Mrazík, Adventní neděle, Strom, Vánoční ozdoby, Neviňátko, Drážďany, Zdraví, Vosí hnízda, Štěstí, Láska nebeská, Jmelí, Husarské knoflíky, Adventní kalendář, Borovice, Ježíšek, Osvětlení apod.

Klíčová slova: Vlajky jednotlivých států USA, Nejlepší zeměpisné kvízy, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Slavná celebrita Sharon Stone, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, pro dospělé, odkaz, Biografie Lady Gaga, Webové online testy zdarma, Wallpapery na tablet, linky, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Vlajky jednotlivých států USA

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Vlajky jednotlivých států USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Mississippi, Louisiana, Rhode Island, Aljaška, Indiana, Kansas, Pensylvánie, Jižní Dakota, Connecticut, Georgie, Wisconsin, Jižní Karolína, New Jersey, Oklahoma, Maryland, Minnesota, New Hampshire, Nevada, Missouri, Havaj, Massachusetts, Severní Karolína, Iowa, Nebraska, Utah, Kalifornie atd.

Obrázky a kliparty zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky a kliparty zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako auta, nástroje a přístroje, nápoje, stavby, ženy a dívky, láska, Velikonoce, velikonoční kliparty, květiny, mapy, dopravní prostředky, osobnosti a lidé, ptáci, muži, sport, náboženství, hudba, hmyz, halloween, přístroje, smajlíci a emotikony, zvířata, věda, ovoce atd.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Vybrat si můžete desítek kategorií jako kultura, politika, materiály, počítače, fyzika, ekonomie a ekonomika, rostliny, technika, nemoce, zločin a právo, lékařství a medicína, stavebnictví, zkratky, literatura, věda, psychologie, chemie, hardware, nápoje, český jazyk, cestování, latina, software, sport atd.

Doporučené odkazy, cestování, zábava i hry

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií přezdívky, národnost, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, herectví, herci a herečky, poruchy, hanlivé až sprosté přezdívky, rodinné a příbuzenské vztahy, mytologie, vlastnosti, politici, profese a zaměstnání, lékařství, psychologie, fikce a fantasy, zločin a právo, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, osobnosti, státní správa, politika, křesťanství, záliby a hobby, umělci a umění, sportovci a sportovkyně, Spisovatelé a básníci atd.

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Zahrajte si online hry zdarma bez registrace nebo instalace. Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Akční hry, Sportovní, Stolní hry a deskovky, Karetní hry, Závodní moto hry, Postřehové, Logické, Strategie, strategické hry, Bojové gamesy a tak podobně.

Slaví váš příbuzný narozeniny? Zašlete mu přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: ekonomie a ekonomika, lékařství a medicína, rostliny, český jazyk, internet, bankovnictví, nemoce, různé, latina, školství, sport, cestování, literatura, fyzika, matematika, psychologie, zločin a právo, software, náboženství a křesťanství, nápoje, politika, chemie, technika, kultura atd.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?

Klíčová slova: školství, internet, internetové stránky, Tým NHL New York Islanders, URL, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, tipy, Celebrita Julia Stiles, multimédia, zeměpis, zadarmo

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem pro odpověď

Nejlepší online hry zdarma

Zapařte si nejlepší online hry zdarma . Naleznete zde Pro dívky, Sportovní, Logické, Strategie, Bojové online gamesy, Onlinovky pro dva hráče, Závodní, Střílečky, Karetní, Klasické, Stolní hry a deskovky, Hry na vaření a smažení, parkování - parkovačky, Velikonoční hry, Vánoční online hry a podobně.

Naše země - Česká republika, se nachází uprostřed Evropy, je tedy logické, že cestovatelé a turisté vyrážejí nejčastěji právě do Evropy. A kam konkrétně? Oblíbený je samozřejmě náš soused, se kterým nás pojí historie - Slovensko, Slovenská republika. To je vyhledáváno nejčastěji pro své hory (Nízké a Vysoké Tatry), pro své kulturní památky nebo termální lázně. Lidé, kteří místo bahenních lázní preferují moře v letních měsících houfně navštěvují slunné Chorvatsko povětské svým mořem, národními parky z nichž nejznámější jsou Plitvická jezera, stejně jako historickými kulturními památkami, které naleznete např. v Dubrovníku.

Elektronická textová blahopřání k významným životním událostem jako jsou k narozeniny, svátky, dny otců a matek, ukončení studia, odchod do penze, promoce, svatba atd. Krátké vtipné veršované básničky pro vaše blízké.

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.

Informace, cestování, zábava i hry

Klíčová slova: Hry pro dívky online, hyperlinky, K, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Vánoční web, Blahopřání k narození miminka, narozeninám, MDŽ a promoci, Seznam zemí světa a jejich vlajky, webové stránky, PC pozadí pro Windows, zdroje informací, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Státní prapory všech států, Nikki Cox, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Žádné zatáčky: Tady brzdit nemusíš, tady to znám, tady žádné zatáčky nejsou.

Proč se homosexuál celý natěšený žene do supermarketu? V počasí říkali, že má přijít teplá fronta.

Tady brzdit nemusíš, tady to znám, tady žádné zatáčky nejsou.

Další odkazy:

Biografie, životopis Christina Ricci
Obrázky k jmeninám, přáníčka k svátku
Tipy na užitečné weby
Obrázky na plochu Velikonoce
Poker en ligne
Linky na partnerské weby
Volný styl
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Obrázková a textová přání
Naše tipy na zajímavé stránky
Celebrita Alyson Hannigan
Tým NHL Colorado Avalanche
Doporučené odkazy
Tapety na plochu PC
Obrázky na plochu

Děkujeme vám za vaši návštěvu.