Naše tipy, informace, kultura, vzdělání a zábava

Zde uvádíme zpětné odkazy našich partnerských webů.

Superhry a hry online zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste superhry a hry online zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Logické hry, Stolní a deskové hry, Střílečky, Pro dívky, Brutální krvavé hry, Relaxační hry, Strategie, Sportovní hry, Závody aut, Hry pro dva hráče, Akční hry, Karetní hry, Skákačky a hopsačky, Adventury, Animace, Hry pro děti a tak dále.

Nemají vaši přibuzní, kamarádi a přátelé také narozeniny? Pokud ano, pošlete jim textové blahopřání k narozeninám - přáníčko k narozeninám.

Kde získat moudrost? Třeba v citátech slavných osobností, na webu naleznete 1000 slavných citátů nejrůznějších osobností z politiky, kultury a sportu.

Síť, informace, kultura, vzdělání a zábava

Vlajky amerických států USA

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Vlajky amerických států USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Oklahoma, Aljaška, Arizona, Minnesota, Maine, Západní Virginie, Delaware, Tennessee, New York, Utah, Mississippi, Louisiana, Kansas, Rhode Island, Missouri, Ohio, Massachusetts, New Hampshire, Georgie, Maryland, Wisconsin, Texas, Jižní Karolína, Illinois, Colorado, Michigan atd.

Pokud hledáte místo vzdělání zábavu, zkuste tapety na plochu PC, web jenž obsahuje stovky tapet na plochu PC v různých rozlišeních (1280x1024, 1920x1080 Full HD, 1680x1050, apod.). Tématicky jsou tapety rozděleny do mnoha sekcí (auta, celebrity, letadla, dívky, muži, zvířata) a jsou pochopitelně zdarma ke stažení.

Pro Atom web přináší informace nejen o jaderné energetice a uvádí na pravou míru propagandu ekologických organizací.

Klíčová slova: P, linky, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Antistresové omalovánky, zábava, Seznam zkratek a akronymů, multimédia, Blahopřání ke svatbě a k výročí seznámení, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, zdarma, Wallpapery na tablet, Online vánoční magazín

Online vánoční magazín - vánoční web

Vánoce za dveřmi? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Pak zkuste Online vánoční magazín. Tématické články jsou z kategorií vánoční dárky, recepty na vánoční jídlo a cukroví, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční stromeček, vánoční dekorace, adventní všehochuť, vánoční přání, vánoční filmy, vánoční všehochuť, materiály ke stažení, vánoční koledy atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: PF, Mrazík, Vosí hnízda, Vánoční tapety, Tisk, Vánoční hvězda, Silvestr, Sněhová vločka, Koleda, bezlepkové cukroví, Pastýř, Atmosféra, Recepty, Pro děti, Šišky, Linecká kolečka, Patchwork, Ježíš Kristus, Tichá noc, Dárky, Drážďany, Vídeňský punč, Přáníčko, Vídeň, Třásně, Jesličky, Advent, Santa Claus, Kuba, Sněhulák, Adventní kalendář apod.

PC tapety pro Windows - obrázky na plochu počítače

Dále vám doporučujeme: PC tapety pro Windows. můžete využít v phablet, mobil, ultrabook, PC, mobilní telefon, monitor, obrazovka počítače, smartphone, notebook, počítač, tablet a pro operační systémy FreeBSD, macOS, Linux Fedora, BlackBerry OS, Windows 95, Microsoft Windows Vista, Red Hat Linux, Lubuntu, Windows Me, OSX, Linux Ubuntu. Obrázky na PC zdarma ke stažení jsou rozdělené kategorií: vojenské Army tapety a zbraně, dopravní prostředky, moře, oceány, pláže, Roztomilá zvířátka, příroda, krajina, budovy a stavby, voda a bubliny, letadla, hudební tapety, hry a herní wallpapery, 3D a Abstraktní, jídlo a nápoje, rostliny, auta, operační systémy, Windows, sportovní pozadí, Velikonoce - velikonoční tapety, adventní a vánoční tapety, vesmír, planety, galaxie, noční města. Dostupná rozlišení jsou 1920x1200, 1152x768, 1080x1800, 640x480, 1920x1080 Full HD, 1366x1024, 1920x1280, HD 1280x720, 1024x600, 1152x864, 360x760, 1440x2560, 1280x768, hi res 2560x1920, 2560x1440, Full HD 1080x1920 atd.

Kliparty zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako láska, jídlo a nápoje, ovoce, symboly, halloween, Velikonoce, velikonoční kliparty, hmyz, přístroje, muži, stavby, auta, ženy a dívky, zvířata, hudba, dopravní prostředky, rostliny, ptáci, květiny, věda, osobnosti a lidé, náboženství, mapy, smajlíci a emotikony atd.

Informace, informace, kultura, vzdělání a zábava

Full HD pozadí ke stažení - wallpapery na tablet

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Full HD pozadí ke stažení. můžete využít v mobil, počítač, tablet, smartphone, monitor, notebook, obrazovka počítače, ultrabook, displej, mobilní telefon, phablet a pro operační systémy Linux Mint, Mac, Chrome OS, SUSE Linux, Microsoft Windows 8, Windows 95, Windows NT, Slackware, BlackBerry OS, Linux Ubuntu, Windows 10 Mobile. Obrázky na plochu počítače jsou rozdělené kategorií: květiny, sportovní wallpapery, ptáci, hmyz a pavouci, Formule 1, velkoměsta a noční život, sportovní a závodní auta, vesmír, kosmos, širokoúhlé Full HD widescreen, flóra, stromy, nature - příroda, Rally, závody aut, zvířata, tenisté a tenistky, fraktály, motorky, fantasy, free wallpapers. Dostupné rozměry 1600x900, 393x786, 1280x854, 1280x1024, 1600x900, HD 1280x720, 800x1280, 2560x2048, 1440x900, 412x846, 2560x1920, 3200x1800, 1080x1800, 360x720, 320x568, 1600x2560 atd.

Blahopřání k svátku, ke svatbě nebo k narození dítěte a k dalšímu životnímu jubileu.

Informace o Chorvatsku, národní parky - Plitvická jezera, Krka. Chorvatský slovník. Popis měst a oblastí - Makarská riviéra, Zadar, Dubrovník, Istrie.

Keywords:Webové online testy zdarma, pro dospělé, odkazy, Dopravní značky, Přání, přáníčka, blahopřání, gratulace, školství, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, F, Brittany Murphy fotky, F, Kliparty zdarma, tipy

Znáte otáčecí hry, tzv. otáčečky? Jednou z nejlepších her tohoto typu je hra Atlantic Quest, kterou si můžete zahrát zdarma na našem partnerském webu.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: náboženství a křesťanství, lékařství a medicína, chemie, kultura, sport, zkratky, nástroje, účetnictví, matematika, rostliny, fyzika, hardware, stavebnictví, latina, český jazyk, politika, cestování, příroda, literatura, nemoce, počítače, zločin a právo, nápoje, materiály atd.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.

Internet, síť, informace, kultura, vzdělání a zábava

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.

Malují rády vaše děti? Pokud ano, nechť zkusí omalovánky online pro děti. Kategorie auta, vláčky nebo pohádky uspokojí kluky i holky.

Klíčová slova: Vlajky států USA, Obrázky zdarma, Seznam státních vlajek, Countries and flags, Dopravní značení, hyperlinky, Prapory českých měst, L’Associazione Calcio Milan S.p.A., weby, humor, info, Full HD tapety na PC

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: krajů České republiky, polských vojvodství, rakouských zemí, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Víte kdo má svátek v červnu nebo v červenci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.

Kdo je to je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 1000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

World wide web, internet, informace, kultura, vzdělání a zábava

Jste dobří v zeměpisu? To si můžete lehce ověřit na webu s vlajkami států světa. Kromě vlajek všech zemí světa se dozvíte i mnoho údajů např. o počtu obyvatel, o výši HDP nebo o rozloze.

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat pěkné blahopřání k jmeninám.

Prapory českých měst

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Prapory českých měst. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Plzeňský kraj, Jihočeský kraj, Zlínský kraj, Jihomoravský kraj, Moravskoslezský kraj, Královéhradecký kraj, Kraj Vysočina, Hlavní město Praha, Liberecký kraj, Ústecký kraj, Středočeský kraj, Pardubický kraj, Olomoucký kraj apod.

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako internetové domény 1. řádu, vysokoškolské a akademické tituly, úřady a ministerstva, vojenské hodnosti, firmy a společnosti, fyzikální jednotky, mezinárodní organizace, státy usa, mezinárodní organizace, týmy NHL, obecné zkratky, zkratky krajů České republiky, politické strany a hnutí, hudební zkratky, měny, geocaching apod.

Státní vlajky zemí

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní vlajky zemí. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: země Afriky, evropské země a státy, státy Blízkého východu, Antarktidy, ostrůvky Oceánie, země střední Asie, země jižní Asie, státy jižní Ameriky, země východní Asie, země Severní Ameriky apod.

Klíčová slova: kuriozity, č, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Sexy Christina Aguilera, zajímavosti, Životopisy osobností, PC tapety pro Windows, Bacará, Přehled přípon a koncovek souborů, výukové pomůcky, volný čas

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené wallpapery a tapety sportovních aut.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií rostliny, matematika, materiály, účetnictví, nástroje, chemie, kultura, stavebnictví, náboženství a křesťanství, věda, cestování, literatura, školství, různé, nemoce, jídlo, hardware, příroda, lékařství a medicína, psychologie, sport, počítače, fyzika, politika atd.

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Vlajky států USA

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Vlajky států USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Alabama, Nové Mexiko, Oklahoma, Louisiana, Arkansas, New Jersey, Vermont, Maine, Georgie, Oregon, Jižní Karolína, Západní Virginie, New York, Texas, Iowa, Jižní Dakota, Delaware, Kalifornie, Kansas, Massachusetts, Aljaška, Severní Karolína, Minnesota, Mississippi, Ohio, Washington atd.

Online web Hry zdarma bez registrace

Doporučujeme online web Hry zdarma bez registrace. Hry jsou rozdělené kategorií: Stolní hry a deskovky, Bojové gamesy, Karetní hry, Logické, Strategie, strategické hry, Postřehové, Relaxační onlinovky, Sportovní, Akční hry a tak podobně.

Náš tip, informace, kultura, vzdělání a zábava

Klíčová slova: Super online hry zdarma, č, Online web Hry zdarma bez registrace, internet, doporučujeme, Blahopřání ke sňatku a k výročí svatby, odkaz, Městské a obecní prapory obcí ČR, Adventní magazín, Superhry a hry online zdarma, Stručný encyklopedický slovník, webové stránky, Sexy Avril Lavigne, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Superpočítač: Chlapa bolí loket a chce jít za doktorem. Kamarád mu řekne: "Neblbni, Američani už na to mají počítač, zrovna ho testují u nás v lékárně. Je to levnější než doktor a jenom je zapotřebí donést vzorek moči." Chlap si řekne, že nemá co ztratit, donese do lékárny vzorek moči, hodí ho do počítače, hodí tam desetikačku. Ozve se bzukot, hrkot a cinknutí, vyjede kousek papíru, na kterém stojí: Mate tenisový loket - Namáčejte si ho v horké vodě - Kloub nenamáhejte - Zlepší se to do dvou týdnů. Chlápek je spokojen, ale hned si říká, jestli by se ten počítač nedal ošálit. Rozhodne se, že to zkusí. Doma nalije do zavarovačky vodu z vodovodu, přidá kus slin od psa, moč od dcery a od manželky a po chvíli onanování i vzorek ejakulátu. Všechno smíchá, donese do lékárny, vzorek hodí do počítače, odkud se ozve bzukot, hrkot a cinknutí, vyjede kousek papíru a na něm je napsáno: Voda ve vaší domácnosti je příliš tvrdá, přidávejte do ní sodu. Váš pes má blechy, umyjte ho v protibleším šamponu. Vaše dcera užívá kokain, dejte ji na terapii. Vaše manželka je těhotná. Jsou to dvojčata, obě holky. Nejsou Vaše. Pořiďte si právníka. - A jestli nepřestanete onanovat, tak se Vám ten tenisový loket nikdy nezahojí!

Povídají si dvě blondýnky: "Hele, při vaření mi zbyla horká voda. Nevíš, co s ní?" . Druhá povídá: "Tak ji dej do mrazáku, teplá voda se vždycky hodí..."

Víte, kdo je to bisexuál? Muž, který jde za sestřičkou a sbalí doktora.

Další odkazy:

Oslava narozenin a jmenin
Motokros, motorky, závody
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Brooke Burke
Gratulace zdarma
Naše tipy na zajímavé stránky
Naomi Campbell
Odkazy na zajímavé weby
Zima
Linky na partnerské weby
Obrázek Zdravotní sestra
Vymalovánky k tisku
Tipy na užitečné weby
Zlatan Ibrahimović
Online obrázky k vybarvení

Děkujeme vám za vaši návštěvu.