Partnerské weby, cestování, hry a informace

Zde je seznam zdrojů, které poskytují informace a zábavu. Proto je doporučujeme navštívit.

Prapory českých měst

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Prapory českých měst. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Olomoucký kraj, Pardubický kraj, Hlavní město Praha, Ústecký kraj, Karlovarský kraj, Plzeňský kraj, Kraj Vysočina, Moravskoslezský kraj, Jihomoravský kraj, Liberecký kraj, Zlínský kraj, Jihočeský kraj, Středočeský kraj apod.

Myšlenky, hlášky, aforismy, přísloví, výroky, motta, moudrosti

Citáty slavných osobností, Myšlenky, hlášky, aforismy, přísloví, výroky, motta, moudrosti, rozdělené kategorií: citáty o štěstí, citáty o lži, citáty o odvaze, citáty o zdraví, citáty o bohu, citáty o smutku, citáty o člověku, citáty o ženách, citáty o lásce, citáty o neštěstí, citáty o dobru, citáty o svobodě, citáty o bohatství, přísloví o naději, citáty o životě, citáty o přátelství, citáty o manželství, citáty o smrti, citáty o zlu, citáty o kráse od různých známých osobností.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: jídlo, filozofie, rostliny, materiály, sport, zkratky, počítače, český jazyk, fyzika, školství, příroda, software, lékařství a medicína, literatura, nástroje, cestování, nemoce, latina, ekonomie a ekonomika, psychologie, účetnictví, nápoje, různé, zločin a právo atd.

Náš tip, cestování, hry a informace

Nejlepší obrázky na plochu zdarma - obrázky na plochu počítače

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Nejlepší obrázky na plochu zdarma. můžete využít v mobilní telefon, mobil, monitor, notebook, počítač, displej, ultrabook, tablet, PC, phablet, obrazovka počítače a pro operační systémy Microsoft Windows 8, Linux Mint, Mac, Android, Windows 10 Mobile, Apple iOS (iPhone), Slackware, Lubuntu, macOS, OSX, BlackBerry OS. Tapety na PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: psi a štěňátka, motorky, motocykly, 3D a Abstraktní, voda a bubliny, operační systémy, Windows, rostliny, zvířata, hry a herní wallpapery, vojenské Army tapety a zbraně, Velikonoce - velikonoční tapety, květiny, kytky, auta, příroda, krajina, vesmír, planety, galaxie, letadla, moře, oceány, pláže, dopravní prostředky, sportovní pozadí, Roztomilá zvířátka, budovy a stavby. Mnoho verzí a velikostí jako 800x600, 360x760, 2560x2048, 375x812, 1024x768, 2048x1080, 640x480, 1152x864, 800x1280, 1024x600, 2048x1536, 1440x2560, 1600x900, 2560x1600, 1920x1280, 320x568 atd.

Online hry - na výběr je mnoho online flash her, které můžete hrát ve vašem prohlížeči úplně zdarma. Mnoho typů her jako letecké simulátory, skákací hry nebo omalovánky.

Slaví váš příbuzný narozeniny? Zašlete mu přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Klíčová slova: Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, volný čas, výukové pomůcky, F, Celebrita Alyson Hannigan, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Databáze osobností Kdo je to?, Biografie slavných osobností, Gioco d’azzardo, Stručný slovník pojmů a termínů, Prapory českých měst, Členské země americké federace, internet

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené internetové stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, narozeninová blahopřání pro muže atd.

Tip na výlet! Malebné městečko Úštěk v Ústeckém kraji. Více se dozvíte zde.

Nejlepší hry pro dívky

Vyzkoušejte nejlepší hry pro dívky . Naleznete zde Logické hry, Relaxační hry, Akční hry, Adventury, Karetní hry, Animace, Bojové hry, Strategie, Stolní a deskové hry, Závody aut, Hry pro děti, Pro dívky, Brutální krvavé hry, Sportovní hry, Hry pro dva hráče, Postřehové hry a tak dále.

Internet, síť, cestování, hry a informace

Vtípky, anekdoty, vtipné texty, fórky, černý humor, vtipy

Chcete se pobavit? Vtípky, anekdoty, vtipné texty, fórky, černý humor, vtipy. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: vtipy o facebooku, frky o zvířatech, fóry o homosexuálech, vtipy o metanolu, kameňáky, vtipy o mužích, chlapech, poslední věty před smrtí, židovské anekdoty, fóry nejen o českém hokeji, vtipné citáty, anekdoty o politice, černý humor, vtipné hádanky, vtipné básničky, murphyho zákony apod.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vytiskněte jim omalovánky a nechte je vybarvit je. Pro kluky i pro dívky je na připraveno mnoho obrázků v kategoriích vesmír, autíčka nebo zvířátka.

Vánoční magazín - online vánoční webzine

Blíží se doba adventní? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Potom zkuste Vánoční magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční koledy, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční přání, vánoční dárky, materiály ke stažení, vánoční všehochuť, vánoční filmy, vánoční dekorace, vánoční stromeček, adventní všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. K Tisku, Korálky, Anglicky, Santa, Lindt, Text, Špalda, Koleda, Tapeta, Vánoční kaktus, Štěstí, Ježíšek, Kavkazská jedle, Rostliny, Keramika, Píseň, Ohňostroj, Neviňátko, Staroměstské náměstí, Historické ozdoby, Filmy, Tablet, Vánoce, Vánoční koule, Blahopřání, Smrk, Vinná klobása, Bramborový salát, Adventní neděle, Košíčky, Kapr apod.

Keywords:Online testy zdarma, hyperlinky, Wallpapers na plochu PC, Vánoční magazín, Celebrita Julia Stiles, počítače, zadarmo, Adventní magazín, Casino, multimédia, M, školství

Wallpapers na zdarma PC ke stažení - pozadí na PC zdarma ke stažení

Dále vám doporučujeme: Wallpapers na zdarma PC ke stažení. lze použít v počítač, displej, smartphone, ultrabook, monitor, obrazovka počítače, mobil, notebook, phablet, PC, mobilní telefon a pro operační systémy SUSE Linux, Windows 7, Microsoft Windows 8, Windows Me, Windows NT, Windows 10, Windows 98, Slackware, Windows 10 Mobile, Windows 2000, Microsoft Windows Vista. Pozadí na plochu PC jsou rozdělené kategorií: 3D a Abstraktní, vojenské Army tapety a zbraně, Velikonoce - velikonoční tapety, zvířata, rostliny, voda a bubliny, příroda, krajina, wallpapery, auta, hry a herní wallpapery, letadla, motorky, motocykly, Roztomilá zvířátka, noční města, dopravní prostředky, jídlo a nápoje, budovy a stavby, vesmír, planety, galaxie, moře, oceány, pláže, hudební tapety. Dostupné rozměry HD 1280x720, 375x812, 1680x1050, 1920x1080 Full HD, Full HD 1080x1920, 1600x900, 1536x2560, 1920x1200, 1440x2560, širokoúhlé 1366x768, 1152x768, 1600x2560, 375x667, 1536x2048, 320x568, 1800x1440 atd.

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přáníček naleznete zde.

Víte, že jedna z nejpopulárnějších online her se jmenuje Bloons? Střílíte v ní opičkou balónky. Hrát ji můžete zdarma na konkurenčním webu.

Síť, cestování, hry a informace

Biografie slavných osobností - online biografie, životopisy osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Tak se podívejte Biografie slavných osobností. Tématické články patří do kategorií vojáci, generálové, válečníci, umělci a umělkyně, novináři a žurnalisté, spisovatelé a spisovatelky, zpěváci a zpěvačky, významné osobnosti, křesťané a svatí, sportovci a sportovkyně, zločinci a vrazi, herci a herečky, podnikatelé a obchodníci atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. HIV pozitivní, Producent, ČSSD, Orlík, Slováci, Rétorika, Žijící, Dallas Stars, Vládce, Ministři, Ital, Normalizace, Fotograf, Američan, Česká královna, Čech, Protektorát, Kancléř, Poslanec, Státník, Vražedkyně, Herečka, Washington Capitals, Čeští králové, Hejtman, Trenérka, Češi, Československo, Pedagog, Mim, Exilový prezident, Miliardáři, Rakušan, Vůdce, Komik, Olympijský vítěz apod.

Elektronická textová blahopřání k významným životním událostem jako jsou k narozeniny, svátky, dny otců a matek, ukončení studia, odchod do penze, promoce, svatba atd. Krátké vtipné veršované básničky pro vaše blízké.

Naše země - Česká republika, se nachází uprostřed Evropy, je tedy logické, že cestovatelé a turisté vyrážejí nejčastěji právě do Evropy. A kam konkrétně? Oblíbený je samozřejmě náš soused, se kterým nás pojí historie - Slovensko, Slovenská republika. To je vyhledáváno nejčastěji pro své hory (Nízké a Vysoké Tatry), pro své kulturní památky nebo termální lázně. Lidé, kteří místo bahenních lázní preferují moře v letních měsících houfně navštěvují slunné Chorvatsko povětské svým mořem, národními parky z nichž nejznámější jsou Plitvická jezera, stejně jako historickými kulturními památkami, které naleznete např. v Dubrovníku.

Klíčová slova: zajímavosti, Seznam zkratek a akronymů, weby, Luis Suárez, odkazy, Super online flash hry, Seznam přípon a koncovek souborů, Zelená vajíčka na obrázku, kuriozity, Dopravní značky, internetové stránky, zdroje informací

Máte špatnou náladu? Pokud ano, navštivte stránku s vtipy. Klasické vtipy o Somálcích nebo vtipy o Chucku Norrisovi vám náladu určitě zlepší.

Vlajky států obrázků

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Vlajky států obrázků. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: státy Blízkého východu, země jižní Asie, země Severní Ameriky, státy Střední Ameriky, země východní Asie, Antarktidy, země Afriky, evropské země a státy, země střední Asie, ostrůvky Oceánie apod.

Svoji vlajku nemají pouze státy (země), ale i jednotlivé kraje města a obce. Navštivte partnerskou stránku s vlajkami měst ČR.

Doporučené odkazy, cestování, hry a informace

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků a dozvíte se to naprosto přesně.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: zkratky krajů České republiky, fyzikální jednotky, vojenské hodnosti, státy usa, hudební zkratky, mezinárodní organizace, geocaching, obecné zkratky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, země EU, vysokoškolské a akademické tituly, okresy České republiky, politické strany a hnutí, firmy a společnosti, týmy NHL, mezinárodní organizace apod.

Fotogalerie města Hradec Králové, historie, památky, zajímavost, kultura apod.

Dále také spolupracujeme s Lexikonem, slovníkem pojmů Co je to?, který obsahuje přes 8000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, kultury, ekonomie, literatury, školství atd.

Klíčová slova: Dopravní značky, cestování, pro děti, Ashlee Simpson, doporučujeme, linky, Online hry zdarma, Paris Hilton, odkaz, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Láska je jedním z nejsilnějších citů. Pokud jste zrovna po uši zamilovaní do svého partnera a on do vás, tak ho určitě potěší zamilovaná sms. Jestliže nejste rození spisovatelé, najdete na tomto webu zamilované sms pro kluka, zamilované sms pro miláčka nebo stýskací sms.

Členské země americké federace

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Členské země americké federace. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Montana, Rhode Island, Washington, Iowa, Minnesota, Texas, Georgie, Virginie, Pensylvánie, New Hampshire, Alabama, Illinois, Mississippi, Indiana, Jižní Dakota, Kentucky, Severní Karolína, Utah, Kansas, Oklahoma, Florida, Colorado, Tennessee, Delaware, Ohio, Massachusetts atd.

Potřebujete si zlepšit náladu nejen při cestování? Pak vyzkoušejte online sbírku vtipů o Blondýnách, Pepíčkovi, Somálcích, Nemcích nebo Slovácích. Korektní i nekorektní vtipy vám zaručeně rozzáří váš úsměv.

Vzpomeňte si na 80-léta a první počítačové hry. Zkuste si zahrát klasickou hru Arkanoid online.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.

World wide web, internet, cestování, hry a informace

Klíčová slova: Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, V, pro dospělé, tipy, Hry pro kluky, Biografie, životopis Shiri Appleby, humor, Hry pro dívky online, webové stránky, Vlajky států obrázků, zeměpis, info, Jakarta city, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Nesprávně položená otázka: Ptá se student rabína: "Rabi, smí se při studiu Talmudu kouřit?" "Ne, nesmí!" Student zklamaně odejde, ale kamarád ho utěšuje: "Zeptal ses špatně, to musíš jinak: Rabi, smí se při kouření studovat Talmud?" "Ano, smí."

Před obchodem s dámským prádlem říká Eriček Vášovi: „Vášo, kup mi, prosím tě, tu krásnou dámskou soupravičku.” „Eričku,” odvětí smutně přítel, „vždyť víš, že nemáme penízky.” „Prosím, prosím, kup mi ji,” naléhá Erik, „já budu večer vášnivý!” „Dobře, já ti ji teda koupím,” souhlasí přítel, „ale pamatuj si, že k MDŽ už nic nedostaneš!”

Zkoušky v autoškole: Komisař se ptá žákyně: Popište nám funkci motoru! Mohu vlastními slovy? Samozřejmě. Brm, brrrrmm, brrrmm .....

Další odkazy:

Přání, přáníčka, blahopřání pro oslavence
Osobní, nákladní a vysokorychlostní železniční doprava
Naše tipy na zajímavé stránky
Přesná předpověď počasí na 7 dní
Hot sexy blondes girls teens women naked images
Tipy na užitečné weby
Obrázek Make up
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Celebrity Kate Winslet
Odkazy na užitečné webové stránky
Latvia
Obrázky letadel
Tipy na zajímavé weby
Textová a obrázková přáníčka stahujte zdarma
Central African Republic

Děkujeme vám za vaši návštěvu.