Zajímavé odkazy, volný čas a zábava

Milí návštěvníci, máme pro vás připravenou kolekci zajímavých odkazů na nejrůznější informační a zábavní servery.

Pokud hledáte místo vzdělání zábavu, zkuste tapety na plochu PC, web jenž obsahuje stovky tapet na plochu PC v různých rozlišeních (1280x1024, 1920x1080 Full HD, 1680x1050, apod.). Tématicky jsou tapety rozděleny do mnoha sekcí (auta, celebrity, letadla, dívky, muži, zvířata) a jsou pochopitelně zdarma ke stažení.

Znáte otáčecí hry, tzv. otáčečky? Jednou z nejlepších her tohoto typu je hra Atlantic Quest, kterou si můžete zahrát zdarma na našem partnerském webu.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.

Doporučené odkazy, volný čas a zábava

Životopisy osobností, českých i zahraničních, současných i historických. Politici, spisovatelé, zpěváci, skladatelé, sportovci atd.

Textová Přání rozdělená do kategorií jako K narozeninám, ke svátku, k Velikonocům, k promoci apod.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako gratulace pro muže, blahopřání pro babičku apod.

Klíčová slova: Online testy zdarma bez registrace, internet, Vánoční web, počítače, Sexy Jessica Biel, K, Wallpapers na PC, Adventní magazín, Japonská modelka Eri Aikawa, webovky, Kliparty pro Office, Full HD wallpapery ke stažení, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Nejlepší hry pro dívky

Příznivcům PC her doporučujeme nejlepší hry pro dívky . V této rozsáhlé kolekci naleznete Stolní a deskové hry, Sportovní hry, Hry pro děti, Akční hry, Pro dívky, Strategie, Karetní hry, Relaxační hry, Adventury, Bojové hry, Brutální krvavé hry, Závody aut, Skákačky a hopsačky, Střílečky, Hry pro dva hráče, Animace a tak dále.

Státní vlajky zemí

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní vlajky zemí. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: země Afriky, Antarktidy, státy Blízkého východu, evropské země a státy, země východní Asie, ostrůvky Oceánie, země Severní Ameriky, země jižní Asie, státy jižní Ameriky, země střední Asie apod.

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.

Informace, volný čas a zábava

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: věda, nástroje, sport, zločin a právo, materiály, hardware, fyzika, internet, náboženství a křesťanství, český jazyk, nemoce, bankovnictví, školství, jídlo, ekonomie a ekonomika, technika, stavebnictví, nápoje, kultura, lékařství a medicína, psychologie, literatura, chemie, cestování atd.

Potřebujete zabavit vaše malé děti během dlouhé cesty autem, letadlem nebo vlakem? Pak jim nainstalujete do telefonu jednoduché java hry zdarma, které je jistě zabaví. Pokud nechcete hry instalovat, můžete dětem v notebooku nabídnout online hry zdarma, případně jim vytiskněte omalovánky zdarma. Zábavných alternativ je opravdu hodně.

Prahu nebo Český Krumlov znají všichni, proto nemá smysl o nich psát. Měst v České republice jsou však stovky. Zajímá vás technika, hornictví nebo se chcete zchladit v parném létě? Pak navštivte hornické město Příbram plné technických a kulturních památek z doby těžby stříbra a jiných kovů.

Keywords:cestování, Hry pro dívky online, volný čas, info, Julia Stiles, linky, Stručný slovník pojmů a termínů, F, Aston Villa FC, Online zeměpisné testy zdarma, výukové pomůcky, F

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na zeměpisné testy a kvízy, cizí jazyky, výukové pomůcky, online IQ testy zdarma, testy psaní všemi deseti prsty, Chemie - chemické testy a kvízy, online testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, Matematické testy atd.

Webové html5 hry zdarma

Doporučujeme webové html5 hry zdarma Gamesy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Auta a závodní, Akční gamesky, online html5 hry, Vaření a smažení, Adventury, Holčičí, dívčí hry pro holky, Puzzle a skládačky, Střílecí hry, Karetní hry - solitaire, Deskovky, Sportovní gamesy, Strategické onlinovky, Logické hry, Vzdělávací a výukové hry, Oddechové hry, Hry s koňmi, Skákací a hopsací gamesky, Farmářské hry, Oblíkačky, Arkády a plošinovky, Hannah Montana apod.

Superhry a hry online zdarma

Běžte na superhry a hry online zdarma. Hry jsou rozdělené kategorií: Stolní hry a deskovky, Relaxační onlinovky, Bojové gamesy, Postřehové, Akční hry, Závodní moto hry, Logické, Karetní hry, Sportovní a tak podobně.

Síť, volný čas a zábava

Popřát byste neměli zapomenout lidem slavících tzv. kulatiny - kulatá výročí. Jedná se výročí, které jsou násobkem deseti. Nejvýznamnějším kulatým výročím je 50 let.

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte na stručný slovník pojmů - Co je to!.

PC pozadí pro Windows - wallpapers na PC

Oživte si plochu vašeho PC. PC pozadí pro Windows. vhodné pro displej, mobilní telefon, PC, smartphone, monitor, mobil, phablet, tablet, notebook, počítač, ultrabook a pro operační systémy Windows 98, macOS, Java ME, Windows 95, Windows 10, Slackware, Windows 2000, Linux Ubuntu, Linux Mint, Linux Fedora, Windows NT. Počítačové tapety pro Windows jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako hudební tapety, jídlo a nápoje, sportovní pozadí, motorky, motocykly, vesmír, planety, galaxie, budovy a stavby, psi a štěňátka, 3D a Abstraktní, noční města, květiny, kytky, dopravní prostředky, voda a bubliny, příroda, krajina, vojenské Army tapety a zbraně, Roztomilá zvířátka, wallpapery, moře, oceány, pláže, adventní a vánoční tapety, operační systémy, Windows, hry a herní wallpapery. Dostupné rozměry 1920x1200, 360x760, 1920x1280, 375x667, 640x480, 1024x600, 2560x1600, 1280x768, 1440x960, 1536x864, 1600x1200, 1536x2048, hi res 2560x1920, 768x1024, 1200x1920, 1600x900 atd.

Klíčová slova: Kliparty pro dokumenty, webové stránky, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Obrázky a kliparty zdarma ke stažení, Superhry a hry online zdarma, Slovník pojmů Co je to?, kuriozity, Blahopřání k jmeninám. Přání pro každé jméno, pro každý den v kalendáři, PC pozadí pro Windows, Seznam vlajek měst České republiky, Online geografické testy zdarma bez registrace, Dopravní značení

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Slovník pojmů Co je to?. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií hardware, nápoje, ekonomie a ekonomika, příroda, rostliny, literatura, cestování, kultura, nemoce, fyzika, lékařství a medicína, software, nástroje, bankovnictví, zločin a právo, český jazyk, chemie, matematika, věda, stavebnictví, politika, zkratky, náboženství a křesťanství, filozofie atd.

Pobavte se u naší partnerské stránky obsahující vtipy. Určitě se vám budou líbit třeba vtipy o O blondýnkách

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Českých Budějovic nebo vlajka Jeseníku? Tyto a další vlajky naleznete zde.

Náš tip, volný čas a zábava

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení používané v naší vlasti? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: informativní jiné dopravní značení, příkazové dopravní značky, značky upravující přednost, zákazové dopravní značení, dodatkové tabulky, dopravní zařízení, informativní směrové dopravní značky, vodorovné značení, zahraniční značky, informativní provozní značení, neoficiální zábavné značky apod.

Máte rádi krásné ženy? Pak zkuste tapety celebrit na plochu počítače. Krásné modelky, herečky nebo zpěvačky rozjasní plochu vašeho monitoru.

Seznam vlajek měst České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Seznam vlajek měst České republiky. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Královéhradecký kraj, Zlínský kraj, Kraj Vysočina, Ústecký kraj, Pardubický kraj, Hlavní město Praha, Středočeský kraj, Moravskoslezský kraj, Liberecký kraj, Jihomoravský kraj, Karlovarský kraj, Olomoucký kraj, Plzeňský kraj apod.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: školství a vzdělávání, herectví, herci a herečky, historie, státní správa, filozofie, Spisovatelé a básníci, sportovci a sportovkyně, lékařství, přezdívky, vlastnosti, panovníci, prezidenti, králové a círaři, zločin a právo, mytologie, záliby a hobby, politici, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, žurnalisté a novináři, národnost, politika, hanlivé až sprosté přezdívky, křesťanství, osobnosti, nadpřirozené osoby, rodinné a příbuzenské vztahy atd.

Klíčová slova: zdarma, pro děti, Superhry a hry online zdarma, Tým NHL Vegas Golden Knights, Seznam přípon a koncovek souborů, Nejlepší hry pro dívky, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Venezuela, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, zábava

Myšlenky, bonmoty, hlášky, motta, výroky, moudra, moudrosti

Slavné citáty, Myšlenky, bonmoty, hlášky, motta, výroky, moudra, moudrosti, rozdělené kategorií: citáty o víře, citáty o odvaze, citáty o lži, citáty o svobodě, citáty o dobru, přísloví o naději, citáty o smrti, citáty o manželství, citáty o životě, citáty o neštěstí, citáty o penězích, citáty o ženách, citáty o bohu, citáty o lásce, hlášky o alkoholu, citáty o přátelství, citáty o rozumu, citáty o člověku, citáty o zdraví, citáty o nenávisti od různých známých osobností.

Online hry pro děti zdarma

Milovníkům herním milovníkům doporučujeme online hry pro děti zdarma . Mj. na webu naleznete Závodní, Stolní hry a deskovky, Onlinovky pro dva hráče, Klasické, Strategie, Bojové online gamesy, Vánoční online hry, parkování - parkovačky, Pro dívky, Velikonoční hry, Logické, Oddechové, Karetní, Hry na vaření a smažení, Střílečky a podobně.

Kliparty pro dokumenty

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty pro dokumenty. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako Velikonoce, velikonoční kliparty, květiny, hudba, hmyz, ovoce, zvířata, ženy a dívky, halloween, nástroje a přístroje, muži, symboly, přístroje, ptáci, smajlíci a emotikony, osobnosti a lidé, auta, sport, věda, nápoje, stavby, náboženství, dopravní prostředky, láska atd.

Máte špatnou náladu? Pokud ano, navštivte stránku s vtipy. Klasické vtipy o Somálcích nebo vtipy o Chucku Norrisovi vám náladu určitě zlepší.

Spojené státy americké je demokratická federativní prezidentská republika v Severní Americe, rozkládající se od Atlantského po Tichý oceán. Na souši sousedí s Kanadou a Mexikem. Díky exklávě Aljaška sahá území USA i k břehům Severního ledového oceánu (Beringova úžina je dělí od asijského území Ruska) a na některé tichomořské ostrovy (zejména Havaj). Spojené státy se skládají z 50 států, jednoho federálního území s hlavním městem a sídlem prezidenta, Kongresu a Nejvyššího soudu (District of Columbia), a celkově 14 zámořských území, z nichž pět je obydlených (Portoriko, Severní Mariany, Guam, Americké Panenské ostrovy a Americká Samoa).

World wide web, internet, volný čas a zábava

Klíčová slova: Online hry pro děti zdarma, V, zeměpis, Seznam zkratek a akronymů, Dopravní značení, Online hry zdarma, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Vlajky států USA, hyperlinky, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Nejhranější hry online, tipy, Biografie Jennifer Lawrence, 7

Několik fórů na závěr. Vtip Otázka začátečníka: Na náboru malých hokejových talentů se ptá malý capart trenéra: „A jakou budu mít jako útočník zbraň?”

Jestliže jde vše podle plánu, stala se někde chyba.

Mirek jezdil po zábradlí, nevšiml si hřebíku, teďka mluví tenkým hláskem, chybí mu kus pytlíku.

Další odkazy:

Matsushima Nanako
Biografie, životopis Jennifer Lopez
Tipy na Partnerské weby
Carmen Electra
Obrázky k vybarvení
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Pozadí na plochu auta
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Obrázek Blondýna
Doporučené internetové odkazy
Arsenal F.C.
Athletic Bilbao club
Naše tipy na užitečné weby
Flags of the world countries
Fond d écran

Děkujeme vám za vaši návštěvu.