Tipy na zajímavé weby, cestování, počítače a internet

Zde uvádíme zpětné odkazy našich partnerských webů.

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené internetové stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, narozeninová blahopřání pro muže atd.

Podívejte se také na nové webové stránky obsahující omalovánky pro děti online. Přímo z prohlížeče máte možnost vybarvovat omalovánky aut, omalovánky koní nebo obrázky mašinek

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Českých Budějovic nebo vlajka Jeseníku? Tyto a další vlajky naleznete zde.

Internet, síť, cestování, počítače a internet

Textová přání, přáníčka a blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, výročí, nový rok, apod.

Super online hry zdarma

Milovníkům herním milovníkům doporučujeme super online hry zdarma . Mj. na webu naleznete Stolní hry a deskovky, Klasické, Bojové online gamesy, Hry na vaření a smažení, Velikonoční hry, parkování - parkovačky, Oddechové, Karetní, Onlinovky pro dva hráče, Sportovní, Strategie, Vánoční online hry, Závodní, Pro dívky, Střílečky a podobně.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: bankovnictví, věda, cestování, latina, zločin a právo, ekonomie a ekonomika, matematika, technika, stavebnictví, jídlo, sport, nápoje, lékařství a medicína, příroda, hardware, internet, kultura, nemoce, fyzika, různé, zkratky, materiály, filozofie, účetnictví atd.

Klíčová slova: odkaz, Super free web games zdarma, Online biografie, životopisy osobností, cestování, Biografie, životopis Keira Knightley, Obrázky, kliparty, internetové stránky, doporučujeme, Celebrita Nelly Furtado, Počítačové tapety pro Windows, Onlinovky zdarma, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Seznam státních vlajek

Online adventní magazín - online adventní magazín

Blíží se Vánoční čas? Nemáte dárečky, vánoční výzdobu, a přáníčka pro vaše blízké? Potom zkuste Online adventní magazín. Tématické články jsou z kategorií vánoční dárky, jmenovky na dárky k Vánocům, adventní všehochuť, vánoční přání, vánoční stromeček, vánoční koledy, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční všehochuť, vánoční zábava, vánoční filmy, materiály ke stažení atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Linux, Jesličky, Silvestr, Vánoce, Řetězy, Husarské knoflíky, Přáníčko, Anděl, Vánoční ubrusy, Vánoční tapety, Křesťanství, Vánoční ozdoby, Obrazovka, Jmenovka, Tapeta, Německy, Papírové ozdoby, Perníčky, Advent, SMS, Filmy, Schleich, Jedle, Láska nebeská, Pozadí, Sněhulák, bezlepkové cukroví, Brambořík, Vánoční prostírání, Osvětlení, Vánoční koule apod.

Vlajky měst a obcí České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Vlajky měst a obcí České republiky. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Moravskoslezský kraj, Jihomoravský kraj, Jihočeský kraj, Olomoucký kraj, Zlínský kraj, Kraj Vysočina, Liberecký kraj, Hlavní město Praha, Plzeňský kraj, Ústecký kraj, Karlovarský kraj, Pardubický kraj, Středočeský kraj apod.

Počítačové tapety pro Windows - nejlepší wallpapery na plochu zdarma

Máme pro Vás tip! Zkuste Počítačové tapety pro Windows. doporučujeme pro mobil, obrazovka počítače, počítač, mobilní telefon, phablet, PC, smartphone, ultrabook, tablet, monitor, displej a pro operační systémy Red Hat Linux, Windows Me, Apple iOS (iPhone), Windows 2000, macOS, OSX, Windows 10 Mobile, Windows XP, BlackBerry OS, Java ME, Windows Server 2012. PC tapety pro Windows jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako fraktály, free wallpapers, širokoúhlé Full HD widescreen, Rally, závody aut, 3D a digitalní abstraktní tapety, vesmír, kosmos, květiny, tenisté a tenistky, fantasy, zvířata, oceán, moře, pláže, ptáci, sportovní a závodní auta, hmyz a pavouci, armáda, válka, zbraně, Formule 1, motorky, velkoměsta a noční život. Dostupné rozměry širokoúhlé 1366x768, 1680x1050, 1152x1920, 2160x3840, 412x846, 1920x1080 Full HD, 1920x1200, 1800x1440, 1600x1200, 800x600, 360x640, 1366x1024, 1600x900, 393x786, 320x568, 2560x1440 atd.

Informace, cestování, počítače a internet

Popřát byste neměli zapomenout lidem slavících tzv. kulatiny - kulatá výročí. Jedná se výročí, které jsou násobkem deseti. Nejvýznamnějším kulatým výročím je 50 let.

Aforismy, hlášky, bonmoty, výroky, myšlenky, motta, úsloví

Slavné citáty, Aforismy, hlášky, bonmoty, výroky, myšlenky, motta, úsloví, rozdělené kategorií: citáty o štěstí, citáty o penězích, hlášky o alkoholu, citáty o lásce, citáty o dobru, citáty o zdraví, citáty o smutku, moudra o dětech, citáty o neštěstí, citáty o víře, citáty o ženách, přísloví o naději, citáty o bohu, citáty o nenávisti, citáty o přátelství, citáty o rozumu, citáty o životě, citáty o smrti, citáty o odvaze, citáty o bohatství od různých známých osobností.

Chcete další kategorie vtipy? Koukněte na zbrusu nový web kde jsou vtipy o zvířatech, vtipy o chlapech nebo Vtipy o homosexuálech.

Keywords:Super online flash hry, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Vlajky měst České republiky, internet, Póquer online, č, Dopravní značky, zdarma, Luis Suárez calciatore, pro dospělé, A, Vlajky států USA

Hry pro nejmenší online

Zapařte si hry pro nejmenší online . Naleznete zde Stolní hry a deskovky, Bojové online gamesy, Velikonoční hry, Klasické, Závodní, Logické, Pro dívky, Hry na vaření a smažení, parkování - parkovačky, Oddechové, Onlinovky pro dva hráče, Sportovní, Vánoční online hry, Strategie, Karetní a podobně.

Máte rádi židovské anekdoty nebo Černý humor? Pak běžte na novou stránku s vtipy. Budete určitě spokojeni.

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak importovat, jak přehrát, jak převést, jak exportovat, čím prohlížet, čím zobrazit, jak otevřít, jak vytvořit, v čem spustit, v čem upravit, jak spustit soubory z následujících kategorií: hudební audio soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, konfigurační soubory, internet a web, komprimace dat, grafiku, šablony dokumentů, dokumenty, obrazy disků, video soubory, spustitelné soubory, systémové soubory apod.

World wide web, internet, cestování, počítače a internet

Máte rádi vtipy? Jestli ano, koukněte se na vtipy o policajtech, vtipy o ženách nebo na klasické vtipy o Pepíčkovi.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: týmy NHL, vysokoškolské a akademické tituly, mezinárodní organizace, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, fyzikální jednotky, geocaching, hudební zkratky, zkratky krajů České republiky, měny, země EU, okresy České republiky, internetové domény 1. řádu, vojenské hodnosti, mezinárodní organizace, státy usa, úřady a ministerstva apod.

Onlinovky zdarma

Zkuste onlinovky zdarma . Naleznete zde Arkády a plošinovky, Akční gamesky, Oblíkačky, online html5 hry, Hannah Montana, Farmářské hry, Střílecí hry, Adventní, vánoční hry, Barbie hry, Karetní hry - solitaire, Puzzle a skládačky, Hry s koňmi, Omalovánky, Deskovky, Adventury, Logické hry, Auta a závodní, Strategické onlinovky, Skákací a hopsací gamesky, Vaření a smažení, Letecké simulátory apod.

Klíčová slova: volný čas, Nejhranější online testy a kvízy, M, Obrázky letadel na plochu PC zdarma ke stažení, zdroje informací, Nejhranější online hry zdarma, Životopisy osobností, Přáníčka k výročí svatby, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Hry pro nejmenší online, Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Wallpapery na plochu PC - obrázky na plochu počítače

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Wallpapery na plochu PC. vhodné pro notebook, mobilní telefon, smartphone, mobil, monitor, tablet, ultrabook, PC, phablet, počítač, displej a pro operační systémy FreeBSD, Linux Xubuntu, Apple iOS (iPhone), SUSE Linux, Red Hat Linux, Windows Me, Microsoft Windows 8, Windows 10 Mobile, Android, Chrome OS, Slackware. Tapety na PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: 3D a digitalní abstraktní tapety, květiny, Formule 1, oceán, moře, pláže, flóra, stromy, fraktály, ptáci, tenisté a tenistky, fantasy, motorky, zvířata, vesmír, kosmos, sportovní a závodní auta, sportovní wallpapery, širokoúhlé Full HD widescreen, Rally, závody aut, free wallpapers, armáda, válka, zbraně. Zvolit si můžete z velikostí 640x480, 1280x800, 2560x1920, 1920x1200, 1200x1920, 2048x1536, 1600x900, 1680x1050, 1024x768, 2048x1080, 360x760, 1920x1080, HD 1280x720, 750x1334, 375x667, 1280x720 atd.

Štve vás polika, štvou vás politici? Přečtěte si vtipy o politice na našich partnerských stránkách s vtipy.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.

Náš tip, cestování, počítače a internet

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na testy psaní všemi deseti prsty, Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky, Matematické testy, výukové pomůcky, online testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, online IQ testy zdarma, zeměpisné testy a kvízy atd.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.

Informace o Chorvatsku, národní parky - Plitvická jezera, Krka. Chorvatský slovník. Popis měst a oblastí - Makarská riviéra, Zadar, Dubrovník, Istrie.

Super online flash hry

Zahrajte si super online flash hry. Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Akční hry, Závodní moto hry, Karetní hry, Stolní hry a deskovky, Postřehové, Sportovní, Relaxační onlinovky, Logické, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Online poker - naučte se pravidla pokerových her a přečtěte si tipy jak vyzrát na ruletu.

Klíčová slova: pro děti, odkazy, A, Světové vlajky, Tapety na plochu počítače, URL, tipy, Aktuální počasí, srážky, meteoradar, humor, Ilustrační obrázky, hyperlinky

Obdivujete Rally Dakar a zde závodící kamiony? Vyzkoušejte online hru Kamaz master. Hra je zdarma, stačí vám jen webový prohlížeč.

Kamaz je ruská automobilka, která poslední léta jasně dominuje Rally Dakar. Zahrajte si online hru zvanou Kamaz master kde si vyzkoušíte jejich kamion.

Vlajky států USA

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Vlajky států USA. Zde naleznete například vlajky států Maine, Connecticut, Idaho, Maryland, Alabama, Nebraska, Kansas, Nevada, Montana, Arkansas, Michigan, Rhode Island, Vermont, New York, New Hampshire, Jižní Karolína, Severní Karolína, Nové Mexiko, Oklahoma, Arizona, Georgie, Wisconsin, Louisiana, Jižní Dakota, Utah, Západní Virginie atd.

Máte občas problémy s operačním systémem Windows? Nejste v tom sami. Část lidí tyto problémy řeší přechodem na jiný operační systém a část díky vzteku vymýšlí vtipy o Windows.

Znáte dobře státní vlajky zemí světa? Znáte vlajku svého města nebo některou vlajku státu USA? Dokažte to, vyzkoušejte naše kvízy vlajky nebo jiné zeměpisné testy.

Doporučené odkazy, cestování, počítače a internet

Klíčová slova: A, Stručný encyklopedický slovník, Wallpapery na plochu PC, počítače, Super online hry zdarma, Plzeňské památky, atrakce a pivo, kuriozity, výukové pomůcky, zeměpis, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Federace USA, Přehled přípon a koncovek souborů, Obrázky k jmeninám, veršovaná přáníčka k svátku, 7

Několik fórů na závěr. Vtip Překvapení pro tatínka: Maruška přijde s pláčem za otcem, že je v tom. A s význačnou osobou. Otec se zhrozi, snad ne s mistrem? "Ne," říká Maruška, "mistr se mu, když ho uvidí, slušně pokloní." "Tak snad ne s vedoucim odděleni?" "Ne, vedouci se mu také hluboce klaní." "Holka nešťastná, snad ne s ředitelem? Anebo, proboha, s nějakým ministrem?" " Ne, tatinku, ten se mu také každý rok hluboce klaní." "Tak s kým??? S prezidentem?" "Ale ne, ten se mu také chodí často poklonit! S neznámým vojínem."

Co byl největší Husákův chirurgický výkon? To, že transplantoval srdce Evropy do konečníku Sovětského svazu.

Nikdy nebuď první. Nikdy nebuď poslední. Nikdy se na nic nehlas dobrovolně.

Další odkazy:

Tým NHL Vegas Golden Knights
Historie omalovánek v USA
Partnerské internetové stránky
Obrázek Těhulky
Vtipná přáníčka pro vaše blízké
Tipy na zajímavé weby
Full-hd wallpapery, obrázky na plochu Windows
Doporučené odkazy
Celebrity Jennifer Aniston
Tipy na užitečné weby
Mezinárodní den žen
Narozeninová přání a přáníčka
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Paris Saint-Germain PSG
Omalovánky pro malé děti

Děkujeme vám za vaši návštěvu.